Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R12116 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R12116 завжди актуальна. Замовити Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R12116 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R12116 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12116: TEMPEST TP1562893, AVA MT2197, MITSUBISHI MR993927, MITSUBISHI MN156535, MITSUBISHI MN156319, DENSO DRM45027, THERMOTEC D75006TT, MAHLE ORIGINAL CR1881000S, HELLA 8MK376790341, VALEO 735202, NISSENS 628973, NISSENS 628972, NISSENS 62893, NRF 53594, VAN WEZEL 32002197, PROFIT 17400281, 4SEASONS 119085
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12116 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 686 мм |
| Ширина ядра радіатора | 425 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з моделлю | Outlander |
- Ціна: 3 938 ₴


