Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20027 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20027 завжди актуальна. Замовити Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20027 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20027 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R20027: PROFIT PR5080A1, THERMOTEC D7X034TT, MAHLE ORIGINAL CR561000S, HELLA 8MK376718671, VALEO 731841, NISSENS 63073A, VAUXHALL 6302006, OPEL 6302006, NRF 529689, VAUXHALL 52463050, OPEL 52463050, DELPHI 52405102, VAN WEZEL 37002193, 4SEASONS 121017, FRIG AIR 01073069
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R20027 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 653 мм |
| Ширина ядра радіатора | 445 мм |
| Глибина ядра радіатора | 30 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Omega |
- Ціна: 4 556 ₴


