Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20024 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20024 завжди актуальна. Замовити Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20024 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20024 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R20024: DELPHI TSP0524074, TEMPEST TP1563809, AVA RTA2270, PROFIT PR6032A1, DENSO DRM23015, THERMOTEC D7R041TT, MAHLE ORIGINAL CR35000S, HELLA 8MK376700574, RENAULT 8660000495, DACIA 8660000495, RENAULT 8200343476, DACIA 8200343476, RENAULT 8200214882, DACIA 8200214882, RENAULT 8200033831, DACIA 8200033831, RENAULT 7711368062, DACIA 7711368062, RENAULT 7711134408, DACIA 7711134408, VALEO 732721, NISSENS 694017, NISSENS 67246, NISSENS 63809, NISSENS 607126, RENAULT 6001545765, DACIA 6001545765, NRF 58217, VAN WEZEL 43002270, MAGNETI MARELLI 350213991000, VALEO 232721, 4SEASONS 123086, FRIG AIR 01093074
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R20024 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 480 мм |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Sandero, Solenza, Kangoo, Clio, Logan |
- Ціна: 1 817 ₴


