Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20015 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20015 завжди актуальна. Замовити Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20015 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20015 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R20015: TEMPEST TP1563025A, AVA RT2327, PROFIT PR5058A5, DENSO DRM23096, THERMOTEC D7R039TT, MAHLE ORIGINAL CR1504000S, BLUE PRINT ADN19848, VAUXHALL 91166001, OPEL 91166001, HELLA 8MK376771761, RENAULT 8660003485, RENAULT 7711135144, RENAULT 7700312899, VALEO 732853, VALEO 732846, NISSENS 63025A, NRF 58332A, NRF 58332, VAUXHALL 4408645, OPEL 4408645, VAN WEZEL 43002303, MAGNETI MARELLI 350213113800, NISSAN 2140000QAS, RENAULT 2140000QAN, 4SEASONS 123144, FRIG AIR 02092031
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R20015 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 559 мм |
| Ширина ядра радіатора | 445 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vanette, Trafic, Primastar, Zafira, Vivaro |
- Ціна: 2 153 ₴


