Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20025 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20025 завжди актуальна. Замовити Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20025 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20025 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R20025: AVA VNA2155, TEMPEST TP1565231A, PROFIT PR9567A8, THERMOTEC D7W010TT, MAHLE ORIGINAL CR606000P, HELLA 8MK376719701, VALEO 731605, NISSENS 65231A, NRF 58240, VAN WEZEL 58002155, MAGNETI MARELLI 359000300130, VW 2D0121253E, VW 2D0121253B, VW 2D0121253, VALEO 231605, 4SEASONS 102077, FRIG AIR 02103005
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R20025 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 680 мм |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
- Ціна: 2 551 ₴


