Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R12112 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R12112 завжди актуальна. Замовити Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R12112 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R12112 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12112: AVA TO2282, PROFIT PR1830A2, MAHLE ORIGINAL CR742000S, HELLA 8MK376724571, VALEO 735214, NISSENS 646351, NRF 53587, VAN WEZEL 53002282, TOYOTA 1640028281, TOYOTA 1640028280, TOYOTA 1640028271, TOYOTA 1640028270, 4SEASONS 130336, FRIG AIR 01153118
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12112 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 738 мм |
| Ширина ядра радіатора | 400 мм |
| Глибина ядра радіатора | 17 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry |
- Ціна: 3 865 ₴


