Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20039 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20039 завжди актуальна. Замовити Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20039 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20039 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R20039: PROFIT PR0523A1, AVA PE2259, DENSO DRM21035, THERMOTEC D7C013TT, MAHLE ORIGINAL CR2033000S, HELLA 8MK376901031, VALEO 735117, NISSENS 698507, NISSENS 63606A, NISSENS 63601, NRF 53973, VAN WEZEL 40002259, PEUGEOT 133388, CITROEN 133388, PEUGEOT 133343, CITROEN 133343, PEUGEOT 133338, CITROEN 133338, PEUGEOT 1330W4, CITROEN 1330W4, PEUGEOT 1330S0, CITROEN 1330S0, PEUGEOT 1330K1, CITROEN 1330K1, FRIG AIR 01033083, PEUGEOT 0000133343
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R20039 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 563 мм |
| Ширина ядра радіатора | 380 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4, C5, 307, 308 |
- Ціна: 2 562 ₴


