Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20018 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20018 завжди актуальна. Замовити Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20018 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20018 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R20018: TEMPEST TP151062028A, PROFIT PR2562A3, DENSO DRM10045, THERMOTEC D73009TT, MAHLE ORIGINAL CR1355000P, MAZDA C40115200, MAZDA C20115200, BLUE PRINT ADF129801, HELLA 8MK376764311, VALEO 734273, NISSENS 62028A, NISSENS 62027A, NRF 58274A, NRF 58274, FORD 4S6H8005DA, MAGNETI MARELLI 350E11, FORD 2S6H8005CD, FORD 2S6H8005CC, FORD 2S6H8005CB, FORD 2S6H8005CA, FORD 1897432, VAN WEZEL 18002325, FORD 1325831, FORD 1222562, FORD 1214785, FORD 1141490, 4SEASONS 110119, FRIG AIR 01053069
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R20018 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 499 мм |
| Ширина ядра радіатора | 348 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Fiesta, 6 |
- Ціна: 1 954 ₴


