Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20034 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20034 завжди актуальна. Замовити Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20034 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20034 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R20034: AVA RTA2308, DENSO DRM23056, THERMOTEC D7R017TT, MAHLE ORIGINAL CR41000S, HELLA 8MK376700684, RENAULT 8660003462, RENAULT 8200357536, RENAULT 8200117609, RENAULT 7711368041, RENAULT 7711135786, RENAULT 7711135784, VALEO 732874, VALEO 732871, NISSENS 693850, NISSENS 63769, NISSENS 63765A, NRF 58327, NRF 53843, VAN WEZEL 43002308, MAGNETI MARELLI 350213998000, PROFIT 17400175, 4SEASONS 123143, FRIG AIR 01093086
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R20034 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 590 мм |
| Ширина ядра радіатора | 452 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
- Ціна: 2 267 ₴


