Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20012 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20012 завжди актуальна. Замовити Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20012 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20012 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R20012: TEMPEST TP15630041, PROFIT PR5053A1, AVA OLA2296, DENSO DRM20083, THERMOTEC D7X002TT, VAUXHALL 93277988, OPEL 93277988, VAUXHALL 90570728, OPEL 90570728, VALEO 732729, NISSENS 695855, NISSENS 691293, NISSENS 632461, NISSENS 630041, NRF 54668A, NRF 54668, NRF 50562A, NRF 50562, MAGNETI MARELLI 350E11, NRF 309012, VALEO 232729, OPEL 1300257, VAUXHALL 1300189, OPEL 1300189, 4SEASONS 121070, FRIG AIR 01073062
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R20012 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 610 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra, Astra, Zafira |
- Ціна: 1 863 ₴


