Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20028 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20028 завжди актуальна. Замовити Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20028 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20028 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R20028: TEMPEST TP1560623A, PROFIT PR0050A1, DENSO DRM05037, THERMOTEC D7B009TT, MAHLE ORIGINAL CR239000S, AVA BW2124, HELLA 8MK376711084, VALEO 732198, VALEO 731510, NISSENS 690178, NISSENS 60623A, NISSENS 60623, NRF 53849A, NRF 53849, NRF 51360, MAGNETI MARELLI 350E11, BMW 1728907, BMW 1728906, BMW 1728905, BMW 1719108, BMW 17111728907, BMW 17111728906, BMW 17111728905, BMW 17111723990, BMW 17111723694, BMW 17111719263, BMW 17111719108, BMW 17101247145, 4SEASONS 104024, VAN WEZEL 06002124, FRIG AIR 01023007
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R20028 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 441 мм |
| Ширина ядра радіатора | 435 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, 3, 5, Z1 |
- Ціна: 3 925 ₴


