Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R12102 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R12102 завжди актуальна. Замовити Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R12102 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R12102 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12102: PROFIT PR3030A3, MAZDA FSJ215200, MAZDA FS2015200H, MAZDA FS2015200G, MAZDA FS2015200F, MAZDA FS2015200E, MAZDA FS2015200D, MAZDA FS2015200C, MAZDA FS2015200A, MAZDA FP5915200, DENSO DRM44004, MAZDA B6EX15200, BLUE PRINT ADM59823, VALEO 731073, NISSENS 62393, NRF 52027, NRF 52020, MAGNETI MARELLI 350213520000
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12102 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 513 мм |
| Ширина ядра радіатора | 396 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | MX-6, 626, Xedos |
- Ціна: 4 484 ₴


