Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20038 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20038 завжди актуальна. Замовити Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20038 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20038 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R20038: TEMPEST TP1565281A, PROFIT PR9569A2, DENSO DRM32017, THERMOTEC D7W035TT, MAHLE ORIGINAL CR1539002S, HELLA 8MK376774045, VALEO 734333, NISSENS 692809, NISSENS 65281A, VAN WEZEL 58012208, NRF 53425A, NRF 53425, VW 3C0121253Q, SKODA 3C0121253Q, SEAT 3C0121253Q, AUDI 3C0121253Q, VW 3C0121253K, SKODA 3C0121253K, SEAT 3C0121253K, AUDI 3C0121253K, VW 3C0121253AR, SKODA 3C0121253AR, SEAT 3C0121253AR, AUDI 3C0121253AR, VW 3C0121253AL, SKODA 3C0121253AL, SEAT 3C0121253AL, AUDI 3C0121253AL, VW 3C0121251AR, SKODA 3C0121251AR, SEAT 3C0121251AR, AUDI 3C0121251AR, MAGNETI MARELLI 350213855000, VW 1K0121251N, SKODA 1K0121251N, SEAT 1K0121251N, AUDI 1K0121251N, VW 1K0121251EH, SKODA 1K0121251EH, SEAT 1K0121251EH, AUDI 1K0121251EH, VW 1K0121251DM, SKODA 1K0121251DM, SEAT 1K0121251DM, AUDI 1K0121251DM, VW 1K0121251DD, SKODA 1K0121251DD, SEAT 1K0121251DD, AUDI 1K0121251DD, VW 1K0121251BK, SKODA 1K0121251BK, SEAT 1K0121251BK, AUDI 1K0121251BK, VW 1K0121251AB, SKODA 1K0121251AB, SEAT 1K0121251AB, AUDI 1K0121251AB, 4SEASONS 102116A, FRIG AIR 01103066
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R20038 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 433 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Toledo, Touran, A3, A4, Transporter, TT, Golf, Altea, Scirocco |
- Ціна: 2 534 ₴


