Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R12115 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R12115 завжди актуальна. Замовити Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R12115 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R12115 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12115: DENSO DRM46005, AVA DN2239, MAHLE ORIGINAL CR1877000S, BLUE PRINT ADN19866, HELLA 8MK376790301, VALEO 735064, VALEO 731723, NISSENS 68704, NRF 53453, NISSAN 21460EQ30B, NISSAN 21460EQ30A, NISSAN 214608H900, PROFIT 17400252, VAN WEZEL 13002239, 4SEASONS 120129, FRIG AIR 01213041
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12115 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 688 мм |
| Ширина ядра радіатора | 450 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | X-Trail |
- Ціна: 4 319 ₴


