Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R12109 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R12109 завжди актуальна. Замовити Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R12109 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R12109 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12109: AVA SZ2105, PROFIT PR7050N3, DENSO DRM47017, THERMOTEC D78017TT, BLUE PRINT ADK89852, VALEO 701592, NISSENS 64199, NRF 53702, VAN WEZEL 52002105, SUZUKI 1770065J30, SUZUKI 1770065J10, 4SEASONS 129054, FRIG AIR 01143045
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12109 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 686 мм |
| Ширина ядра радіатора | 450 мм |
| Глибина ядра радіатора | 20 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Grand Vitara |
- Ціна: 3 730 ₴


