Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R12104 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R12104 завжди актуальна. Замовити Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R12104 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R12104 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12104: AVA TO2303, DENSO DRM50043, HELLA 8MK376724601, VALEO 734492, NISSENS 64633, NRF 53588, VAN WEZEL 53002303, PROFIT 17400408, TOYOTA 1640020320, TOYOTA 1640020271, TOYOTA 1640020270, TOYOTA 1640020261, TOYOTA 1640020260, TOYOTA 164000A240
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12104 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 738 мм |
| Ширина ядра радіатора | 400 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry |
- Ціна: 3 896 ₴


