Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R23022 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R23022 завжди актуальна. Замовити Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R23022 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R23022 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R23022: TOKO T9D02020, SIGNEDA RA61658, SATO TECH R13022, PARTS-MALL PXNDC016, AVA DW2009, THERMOTEC D70006TT, ELIT ADWA2009, HELLA 8MK376762561, VAN WEZEL 81002009, AVA 81002009, VALEO 734252, NISSENS 616591, NRF 53263, 4SEASONS 107006
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R23022 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 655 мм |
| Ширина ядра радіатора | 383 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з моделлю | Nubira |
- Ціна: 2 669 ₴


