Радіатор опалення салону Sato Tech H21269 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор опалення салону Sato Tech H21269 завжди актуальна. Замовити Радіатор опалення салону Sato Tech H21269 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор опалення салону Sato Tech H21269 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech H21269: AVA MS6312, MAHLE ORIGINAL AH77000P, MERCEDES-BENZ A2038300161, 4SEASONS 93833, HELLA 8FH351311181, VALEO 812321, NISSENS 72028, NRF 54274, VAN WEZEL 30006312, MERCEDES-BENZ 2038300161, FRIG AIR 06063003
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H21269 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 234 мм |
| Ширина ядра радіатора | 175 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, SLR, G-Class, C-Class |
- Ціна: 1 654 ₴


