Радіатор опалення салону Sato Tech H21264 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор опалення салону Sato Tech H21264 завжди актуальна. Замовити Радіатор опалення салону Sato Tech H21264 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор опалення салону Sato Tech H21264 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech H21264: AVA OLA6355, MAHLE ORIGINAL AH13000S, 4SEASONS 93889, VAUXHALL 93171801, OPEL 93171801, HELLA 8FH351000611, VALEO 812253, FIAT 77363732, NISSENS 73377, NRF 54275, VAN WEZEL 37006355, SAAB 1618260, FIAT 1618260, FRIG AIR 06043037
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H21264 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 185 мм |
| Ширина ядра радіатора | 166 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat, Cadillac, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, 9-3X, Croma, 9-3, Vectra |
- Ціна: 1 148 ₴



