Радіатор кондиціонера Sato Tech C12861 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор кондиціонера Sato Tech C12861 завжди актуальна. Замовити Радіатор кондиціонера Sato Tech C12861 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор кондиціонера Sato Tech C12861 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech C12861: AVA MT5252D, NISSENS 940435, MITSUBISHI 7812A394, MITSUBISHI 7812A220, MITSUBISHI 7812A218, 4SEASONS 43593, NRF 350377, VAN WEZEL 32005252
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C12861 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 709 мм |
| Ширина ядра радіатора | 354 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з моделлю | Outlander |
- Ціна: 4 482 ₴



