Радіатор кондиціонера Sato Tech C12169 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор кондиціонера Sato Tech C12169 завжди актуальна. Замовити Радіатор кондиціонера Sato Tech C12169 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор кондиціонера Sato Tech C12169 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech C12169: AVA PEA5286D, PEUGEOT E163341, CITROEN E163341, MAHLE ORIGINAL AC585001S, PEUGEOT 9652775780, CITROEN 9652775780, NISSENS 94723, HELLA 8FC351309331, VALEO 817824, PEUGEOT 6455GY, CITROEN 6455GY, PEUGEOT 6455FX, CITROEN 6455FX, PEUGEOT 6455CP, CITROEN 6455CP, 4SEASONS 43175, VAN WEZEL 40005286, NRF 35649, PEUGEOT 1610161080, CITROEN 1610161080, FRIG AIR 08033030
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C12169 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 515 мм |
| Ширина ядра радіатора | 365 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C5, 407, C6 |
- Ціна: 3 233 ₴



