Радіатор кондиціонера Sato Tech C13004 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор кондиціонера Sato Tech C13004 завжди актуальна. Замовити Радіатор кондиціонера Sato Tech C13004 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор кондиціонера Sato Tech C13004 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech C13004: NISSENS 940548, NISSAN 92100ABA3A, NISSAN 92100ABA2A, RENAULT 921005HA0B, NISSAN 921005HA0B, RENAULT 921005HA0A, NISSAN 921005HA0A, NISSAN 921004CL0A, NISSAN 921004BB0A, NISSAN 921004BA0A, NRF 350619, VAN WEZEL 33015702
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C13004 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 697 мм |
| Ширина ядра радіатора | 412 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Koleos, X-Trail |
- Ціна: 4 458 ₴


