Радіатор VW Tiguan 07- Sato Tech R12203 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор VW Tiguan 07- Sato Tech R12203 завжди актуальна. Замовити Радіатор VW Tiguan 07- Sato Tech R12203 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор VW Tiguan 07- Sato Tech R12203 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12203: AVA VNA2324, MAHLE ORIGINAL CR2032000S, HELLA 8MK376901021, VALEO 701728, NISSENS 697329, NISSENS 65015, VW 5N0121253P, SEAT 5N0121253P, VW 5N0121253M, SEAT 5N0121253M, VW 5N0121253L, SEAT 5N0121253L, VW 5N0121253H, SEAT 5N0121253H, VW 5N0121253F, SEAT 5N0121253F, NRF 59352A, NRF 58464, VAN WEZEL 58002324, FRIG AIR 01103168
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12203 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 452 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Tiguan, Sharan |
- Ціна: 3 706 ₴


