Радіатор VW Golf 83- Sato Tech R20045 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор VW Golf 83- Sato Tech R20045 завжди актуальна. Замовити Радіатор VW Golf 83- Sato Tech R20045 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор VW Golf 83- Sato Tech R20045 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R20045: AVA VNA2045, HELLA 8MK376713301, NISSENS 691722, NISSENS 651511, VAN WEZEL 58002045, NRF 509501, VALEO 383727, VW 321121253K, SKODA 321121253K, VW 321121253BN, SKODA 321121253BN, VW 321121253AL, SKODA 321121253AL, VW 321121253AA, SKODA 321121253AA, VW 1L0121253B, SKODA 1L0121253B, 4SEASONS 131003, FRIG AIR 01103075
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R20045 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 525 мм |
| Ширина ядра радіатора | 322 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | 80, Caddy, Toledo, 100, Jetta, Octavia, A6, Scirocco, Golf, Passat |
- Ціна: 1 503 ₴


