Радіатор Toyota RAV4 AT 00- Sato Tech R12248 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор Toyota RAV4 AT 00- Sato Tech R12248 завжди актуальна. Замовити Радіатор Toyota RAV4 AT 00- Sato Tech R12248 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор Toyota RAV4 AT 00- Sato Tech R12248 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12248: AVA TO2301, VALEO 734183, NISSENS 64644A, NRF 58415, VAN WEZEL 53002301, TOYOTA 164002846087, TOYOTA 1640028460, TOYOTA 1640028191, TOYOTA 164002819087, TOYOTA 1640028190, TOYOTA 1640028140, FRIG AIR 01153170
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12248 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 738 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4 |
- Ціна: 4 781 ₴


