Радіатор SUBARU XV 12- Sato Tech R12190 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор SUBARU XV 12- Sato Tech R12190 завжди актуальна. Замовити Радіатор SUBARU XV 12- Sato Tech R12190 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор SUBARU XV 12- Sato Tech R12190 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12190: NISSENS 67723, NRF 59116, SUBARU 45119FG050, SUBARU 45119AG010
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12190 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 686 мм |
| Ширина ядра радіатора | 340 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Impreza, WRX, Legacy, Outback, XV |
- Ціна: 3 529 ₴


