Радіатор RENAULT Kangoo 07- Sato Tech R20066 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор RENAULT Kangoo 07- Sato Tech R20066 завжди актуальна. Замовити Радіатор RENAULT Kangoo 07- Sato Tech R20066 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор RENAULT Kangoo 07- Sato Tech R20066 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R20066: AVA RTA2470, MAHLE ORIGINAL CR1155000P, HELLA 8MK376755511, RENAULT 8200455801, NISSENS 698545, NISSENS 637623, NRF 550351, NRF 53002, VAN WEZEL 43002470, 4SEASONS 123193, FRIG AIR 01063113
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R20066 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 560 мм |
| Ширина ядра радіатора | 480 мм |
| Глибина ядра радіатора | 24 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
- Ціна: 2 775 ₴


