Радіатор Opel Zafira 05- Sato Tech R12135 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор Opel Zafira 05- Sato Tech R12135 завжди актуальна. Замовити Радіатор Opel Zafira 05- Sato Tech R12135 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор Opel Zafira 05- Sato Tech R12135 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12135: MAHLE ORIGINAL CR1857000P, HELLA 8MK376790031, NISSENS 63115A, NISSENS 630705, NRF 53082, VAN WEZEL 37002460, VAUXHALL 13171432, OPEL 13171432, VAUXHALL 1300275, OPEL 1300275, 4SEASONS 121145, FRIG AIR 01073117
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12135 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 400 мм |
| Глибина ядра радіатора | 28 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Zafira |
- Ціна: 4 622 ₴


