Радіатор Opel Astra 04- Sato Tech R12150 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор Opel Astra 04- Sato Tech R12150 завжди актуальна. Замовити Радіатор Opel Astra 04- Sato Tech R12150 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор Opel Astra 04- Sato Tech R12150 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12150: AVA OL2363, MAHLE ORIGINAL CR1091000S, HELLA 8MK376754081, VALEO 734382, NISSENS 693262, NISSENS 63028A, NRF 53442A, NRF 53442, VAN WEZEL 37002363, VAUXHALL 13170110, OPEL 13170110, VAUXHALL 13145211, OPEL 13145211, VAUXHALL 1300266, OPEL 1300266, 4SEASONS 121123, FRIG AIR 01073087
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12150 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 368 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra, Astra, Zafira |
- Ціна: 2 284 ₴


