Радіатор MITSUBISHI Lancer 03- Sato Tech R12168 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор MITSUBISHI Lancer 03- Sato Tech R12168 завжди актуальна. Замовити Радіатор MITSUBISHI Lancer 03- Sato Tech R12168 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор MITSUBISHI Lancer 03- Sato Tech R12168 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12168: AVA MT2199, MITSUBISHI MR968857, MITSUBISHI MR968856, MITSUBISHI MR497740, VALEO 735198, NISSENS 62894, NRF 53779, VAN WEZEL 32002199, 4SEASONS 119083, FRIG AIR 01163030
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12168 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 684 мм |
| Ширина ядра радіатора | 373 мм |
| Глибина ядра радіатора | 17 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з моделлю | Lancer |
- Ціна: 3 001 ₴


