Радіатор MERCEDES Viano 03- Sato Tech R20043 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор MERCEDES Viano 03- Sato Tech R20043 завжди актуальна. Замовити Радіатор MERCEDES Viano 03- Sato Tech R20043 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор MERCEDES Viano 03- Sato Tech R20043 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R20043: AVA MSA2356, MAHLE ORIGINAL CR608000P, MERCEDES-BENZ A6395011101, MERCEDES-BENZ A6395010401, HELLA 8MK376719741, VALEO 734887, NISSENS 696324, MERCEDES-BENZ 6395011101, MERCEDES-BENZ 6395010401, NISSENS 62572, NRF 53801, VAN WEZEL 30002356, 4SEASONS 118167, FRIG AIR 01063111
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R20043 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 680 мм |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
- Ціна: 3 217 ₴


