Радіатор MERCEDES Sprinter 95- Sato Tech R20056 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор MERCEDES Sprinter 95- Sato Tech R20056 завжди актуальна. Замовити Радіатор MERCEDES Sprinter 95- Sato Tech R20056 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор MERCEDES Sprinter 95- Sato Tech R20056 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R20056: AVA MSA2183, MERCEDES-BENZ A9015003100, MERCEDES-BENZ 9015003100, HELLA 8MK376721201, NISSENS 62685A, NISSENS 62664A, NRF 50557, VAN WEZEL 30002183, 4SEASONS 118040, FRIG AIR 02062081
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R20056 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 680 мм |
| Ширина ядра радіатора | 409 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
- Ціна: 5 347 ₴


