Радіатор MB Sprinter 06- Sato Tech R12132 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор MB Sprinter 06- Sato Tech R12132 завжди актуальна. Замовити Радіатор MB Sprinter 06- Sato Tech R12132 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор MB Sprinter 06- Sato Tech R12132 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12132: AVA MS2444, MAHLE ORIGINAL CR61000P, MERCEDES-BENZ A9065000202, MERCEDES-BENZ A9065000102, MERCEDES-BENZ A9065000002, MERCEDES-BENZ 9065000202, MERCEDES-BENZ 9065000102, MERCEDES-BENZ 9065000002, HELLA 8MK376701001, VALEO 734927, NISSENS 67156A, VAN WEZEL 58002271, NRF 53885A, NRF 53885, VW 2E0121253B, VW 2E0121253A, VW 2E0121253, 4SEASONS 102139, FRIG AIR 02062087
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12132 |
| Виробник | SATO tech |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 680 мм |
| Ширина ядра радіатора | 408 мм |
| Глибина ядра радіатора | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | L200, Sprinter, Crafter |
- Ціна: 3 803 ₴


