Радіатор MB Sprinter 00- Sato Tech R20048 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор MB Sprinter 00- Sato Tech R20048 завжди актуальна. Замовити Радіатор MB Sprinter 00- Sato Tech R20048 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор MB Sprinter 00- Sato Tech R20048 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R20048: AVA MSA2300, MAHLE ORIGINAL CR727000P, MERCEDES-BENZ A9015003900, MERCEDES-BENZ A9015003600, MERCEDES-BENZ A9015003500, MERCEDES-BENZ 9015003900, MERCEDES-BENZ 9015003600, MERCEDES-BENZ 9015003500, HELLA 8MK376722261, NISSENS 62519A, NRF 55348A, NRF 55348, VAN WEZEL 30002300, 4SEASONS 118067, FRIG AIR 02062085
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R20048 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 682 мм |
| Ширина ядра радіатора | 396 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
- Ціна: 5 358 ₴


