Радіатор MB E-class (W210) 95- Sato Tech R12133 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор MB E-class (W210) 95- Sato Tech R12133 завжди актуальна. Замовити Радіатор MB E-class (W210) 95- Sato Tech R12133 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор MB E-class (W210) 95- Sato Tech R12133 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12133: AVA MSA2214, MAHLE ORIGINAL CR2204001S, MERCEDES-BENZ A2105007103, MERCEDES-BENZ A2105003003, MERCEDES-BENZ A2105002903, MERCEDES-BENZ A2105002803, MERCEDES-BENZ A2105002703, MERCEDES-BENZ A2105000803, HELLA 8MK376710234, VALEO 731294, NISSENS 62691A, NRF 58100, VAN WEZEL 30002189, MERCEDES-BENZ 2105007103, MERCEDES-BENZ 2105003003, MERCEDES-BENZ 2105002903, MERCEDES-BENZ 2105002803, MERCEDES-BENZ 2105002703, MERCEDES-BENZ 2105000803, 4SEASONS 118049, FRIG AIR 01063063
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12133 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Ширина ядра радіатора | 484 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
- Ціна: 4 295 ₴


