Радіатор MAZDA 5 05- Sato Tech R12198 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор MAZDA 5 05- Sato Tech R12198 завжди актуальна. Замовити Радіатор MAZDA 5 05- Sato Tech R12198 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор MAZDA 5 05- Sato Tech R12198 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12198: MAZDA RF7N15200, AVA MZ2183, MAZDA LFB715200A, MAZDA LBF715200A, VALEO 735448, NISSENS 68503, NRF 53465, VAN WEZEL 27002183, 4SEASONS 117070, FRIG AIR 01273056
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12198 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 376 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 5 |
- Ціна: 2 865 ₴


