Радіатор KIA Cerato 04- Sato Tech R12165 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор KIA Cerato 04- Sato Tech R12165 завжди актуальна. Замовити Радіатор KIA Cerato 04- Sato Tech R12165 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор KIA Cerato 04- Sato Tech R12165 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12165: AVA KA2074, MAHLE ORIGINAL CR1471000P, HELLA 8MK376769351, VAN WEZEL 83002074, NISSENS 66648, NRF 53819, KIA 253102F040, KIA 253102F000, FRIG AIR 01333030
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12165 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 712 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Cerato |
- Ціна: 3 306 ₴


