Радіатор HYUNDAI Tuscon 04- Sato Tech R12181 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор HYUNDAI Tuscon 04- Sato Tech R12181 завжди актуальна. Замовити Радіатор HYUNDAI Tuscon 04- Sato Tech R12181 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор HYUNDAI Tuscon 04- Sato Tech R12181 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12181: AVA HY2387, MAHLE ORIGINAL CR1862000P, HELLA 8MK376790111, VAN WEZEL 82002275, NISSENS 675003, NRF 53192, HYUNDAI 253102E170, HYUNDAI 253102E150, FRIG AIR 01283136
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12181 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Ширина ядра радіатора | 448 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
- Ціна: 3 850 ₴


