Радіатор HYUNDAI Tucson 04- Sato Tech R12124 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор HYUNDAI Tucson 04- Sato Tech R12124 завжди актуальна. Замовити Радіатор HYUNDAI Tucson 04- Sato Tech R12124 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор HYUNDAI Tucson 04- Sato Tech R12124 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12124: TEMPEST TP1567479, SATO TECH R12100, AVA HY2127, THERMOTEC D70308TT, BLUE PRINT ADG098135, VAN WEZEL 82002210, VAN WEZEL 82002127, VALEO 735563, VALEO 735542, NISSENS 675015, NISSENS 67479, NRF 53496, NRF 53342, KIA 253102E821, KIA 253102E820, KIA 253102E801, KIA 253102E800, HYUNDAI 253102E800, KIA 253102E400, HYUNDAI 253102E400, KIA 253102E100, KIA 253100Z870, KIA 253100Z850, PROFIT 17400142, 4SEASONS 112066, FRIG AIR 01283085
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12124 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Ширина ядра радіатора | 458 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
- Ціна: 3 863 ₴


