Радіатор Hyundai Sonata 09- Sato Tech R12155 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор Hyundai Sonata 09- Sato Tech R12155 завжди актуальна. Замовити Радіатор Hyundai Sonata 09- Sato Tech R12155 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор Hyundai Sonata 09- Sato Tech R12155 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12155: AVA HY2423, VAN WEZEL 82002423, NISSENS 675012, NRF 59200, KIA 253103V001, HYUNDAI 253103V001, KIA 253103S651, HYUNDAI 253103S651, KIA 253103S650, HYUNDAI 253103S650, KIA 253103S601, HYUNDAI 253103S601, KIA 253103S600, HYUNDAI 253103S600
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12155 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 636 мм |
| Ширина ядра радіатора | 478 мм |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Optima, Grandeur, Sonata |
- Ціна: 4 959 ₴


