Радіатор Honda Accord 03- Sato Tech R12207 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор Honda Accord 03- Sato Tech R12207 завжди актуальна. Замовити Радіатор Honda Accord 03- Sato Tech R12207 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор Honda Accord 03- Sato Tech R12207 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12207: AVA HD2177, VALEO 735050, NISSENS 68152, NRF 53391, VAN WEZEL 25002177, HONDA 19010RBA901, 4SEASONS 111070
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12207 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 712 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
- Ціна: 4 077 ₴


