Радіатор Fiat Doblo 01- Sato Tech R20053 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор Fiat Doblo 01- Sato Tech R20053 завжди актуальна. Замовити Радіатор Fiat Doblo 01- Sato Tech R20053 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор Fiat Doblo 01- Sato Tech R20053 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R20053: AVA FTA2250, VALEO 734692, NISSENS 692557, NISSENS 61765, NRF 53245A, NRF 53245, FIAT 51861635, FIAT 51779323, FIAT 51779233, FIAT 46807378, MAGNETI MARELLI 350213192003, VAN WEZEL 17002250, 4SEASONS 109342A, FRIG AIR 01049042
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R20053 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 702 мм |
| Ширина ядра радіатора | 304 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo |
- Ціна: 2 296 ₴


