Радіатор Fiat Doblo 00- Sato Tech R20044 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор Fiat Doblo 00- Sato Tech R20044 завжди актуальна. Замовити Радіатор Fiat Doblo 00- Sato Tech R20044 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор Fiat Doblo 00- Sato Tech R20044 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R20044: AVA FTA2261, MAHLE ORIGINAL CR753000S, HELLA 8MK376724791, VALEO 735171, NISSENS 695766, NISSENS 61767, NRF 53231, FIAT 51779231, FIAT 46803039, FIAT 46749005, VAN WEZEL 17002261, 4SEASONS 109311, FRIG AIR 01043104
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R20044 |
| Виробник | SATO tech |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 646 мм |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo |
- Ціна: 2 074 ₴


