Радіатор Fiat Doblo 00- Sato Tech R20047 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор Fiat Doblo 00- Sato Tech R20047 завжди актуальна. Замовити Радіатор Fiat Doblo 00- Sato Tech R20047 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор Fiat Doblo 00- Sato Tech R20047 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R20047: AVA FTA2262, MAHLE ORIGINAL CR1447000S, HELLA 8MK376767691, VALEO 735171, NISSENS 61766, NRF 53627, FIAT 51867711, FIAT 51779232, FIAT 46803035, FIAT 46767293, FIAT 46749018, VAN WEZEL 17002262, 4SEASONS 109312, FRIG AIR 01043104
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R20047 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 646 мм |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo |
- Ціна: 1 938 ₴


