Радіатор BMW 5-Series (E39) 94- Sato Tech R12144 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор BMW 5-Series (E39) 94- Sato Tech R12144 завжди актуальна. Замовити Радіатор BMW 5-Series (E39) 94- Sato Tech R12144 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор BMW 5-Series (E39) 94- Sato Tech R12144 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12144: MAHLE ORIGINAL CR295000P, AVA BWA2300, HELLA 8MK376712481, VALEO 734277, NISSENS 60648A, NRF 55321, BMW 17111463061, BMW 17111436061, BMW 17111436060, BMW 17111360061, BMW 17111360060, BMW 1463061, BMW 1436061, BMW 1436060, BMW 1360061, BMW 1360060, 4SEASONS 104070, VAN WEZEL 06002233, FRIG AIR 01023102
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12144 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 435 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 5, 7-Series |
- Ціна: 3 405 ₴


