Радіатор AUDI 100 90- Sato Tech R20051 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор AUDI 100 90- Sato Tech R20051 завжди актуальна. Замовити Радіатор AUDI 100 90- Sato Tech R20051 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор AUDI 100 90- Sato Tech R20051 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R20051: MAHLE ORIGINAL CR358000S, AVA AIA2077, HELLA 8MK376713604, NISSENS 60460, NISSENS 60457, NRF 58868, AUDI 4A0121251N, AUDI 4A0121251E, AUDI 4A0121251D, AUDI 4A0121251A, VALEO 230361, 4SEASONS 102022, VAN WEZEL 03002077, FRIG AIR 01102051
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R20051 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 635 мм |
| Ширина ядра радіатора | 416 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, 100 |
- Ціна: 2 510 ₴


