Радіатор Sato Tech R14170 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор Sato Tech R14170 завжди актуальна. Замовити Радіатор Sato Tech R14170 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор Sato Tech R14170 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R14170: NISSENS 666220, KIA 253103S750, KIA 253103S700, HYUNDAI 253103S700, KIA 253103Q600
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R14170 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 465 мм |
| Ширина ядра радіатора | 488 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Optima, Sonata |
- Ціна: 4 185 ₴



