Підшипник маточини Sato Tech WB12104 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Підшипник маточини Sato Tech WB12104 завжди актуальна. Замовити Підшипник маточини Sato Tech WB12104 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Підшипник маточини Sato Tech WB12104 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech WB12104: MOOG VOWB11006B, SKF VKBA1358, RIDER RD34155428, NTN-SNR R15428, STARLINE LO01358, PROFIT DAC40720037, CX CX083, NK 759918, FEBI BILSTEIN 75296, FAG 713610100, VW 357498625C, SEAT 357498625C, MEYLE 1004980035, OPTIMAL 100022
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB12104 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, Corrado, Jetta, Golf, Passat, Ibiza |
- Ціна: 572 ₴


