Підшипник маточини Sato Tech WB60197 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Підшипник маточини Sato Tech WB60197 завжди актуальна. Замовити Підшипник маточини Sato Tech WB60197 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Підшипник маточини Sato Tech WB60197 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech WB60197: SKF VKBA3662, STARLINE LO03662, DELPHI BK1449, FAG 713691030, OPTIMAL 681906, IVECO 42470839, IVECO 42470834, RUVILLE 4004
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB60197 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип підшипника | Кочення |
| Ширина | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
- Ціна: 967 ₴


