Підшипник маточини Sato Tech WB70059 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Підшипник маточини Sato Tech WB70059 завжди актуальна. Замовити Підшипник маточини Sato Tech WB70059 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Підшипник маточини Sato Tech WB70059 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech WB70059: SKF VKBA7000, NTN-SNR R155114, STARLINE LO07000, NK 763951, FAG 713631180, OPTIMAL 702707, RENAULT 402109533R, DACIA 402109533R, MEYLE 16147500100
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB70059 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 77 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 39 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster |
- Ціна: 1 085 ₴


